fbpx
Компанія MakBox

Компанія MakBox

Ми є українським виробником та виготовляємо модульні резервуари під власною торговою маркою MакBох, яка є офіційно зареєстрованою у березні 2019 року. Аналізуючи європейський досвід і адаптувавши його під український ринок ми гарантуємо нашим клієнтам якісну продукцію та професійне обслуговування. У нас працюють лише професіонали своєї справи, які проконсультують та підберуть для вас найкращий варіант. Ми пропонуємо нашим клієнтам більше ніж 160 типорозмірів резервуарів об’ємом від 20 до 8000м3. Не зважаючи на складну ситуацію в країні ми продовжуємо активно працювати, надавати нові робочі місця, та сплачувати податки.  

Товари та послуги

Модульні резервуари це швидкозбірні споруди, які складаються з оцинкованого гофрованого металевого каркаса; пластикової мембрани, що забезпечує герметичність резервуара; захисної тканини, яка запобігає тертю та стиранню пластикової мембрани до дна чи стінок резервуара та металевого або пластикового даху. Сфера застосування модульних резервуарів торгової марки MakBox є надзвичайно широкою, адже їх можна використовувати для різних потреб майже у кожній сфері людської діяльності. Резервуари використовують як: Ємності розведення для риби. За допомогою резервуарів розводять різні види риби, креветок, раків та мідій. Це зручний та практичний варіант для власників рибних ферм, адже резервуари можуть монтуватися як зовні, так і всередині приміщення. Зазвичай монтують декілька ємностей для вирощування риби різного віку. Параметри резервуара і технічні характеристики підбираються з урахуванням кількості риби та особливостей обслуговування. Резервуари для зберігання питної і технічної води. Резервуари є стійкі до корозії, що робить їх надзвичайно довговічними. А герметична поліпропіленова вкладка дозволяє зберігати питну та технічну воду. Резервуар є чудовим варіантом для створення стратегічного запасу, адже якість води не погіршується навіть при тривалому зберіганні. Модульні резервуари для олії та патоки. Технологія виробництва соняшникової олії і цукрової патоки вимагає наявності спеціального обладнання і резервуарів для зберігання продукції. Модульні ємності є складовими елементами перевалочних пунктів у морських терміналах, з яких соняшникову олію і патока поставляються на експорт. Протипожежний резервуар. Протипожежні резервуари є обов’язкові на багатьох об’єктах. Від баз нафтопродуктів, виробництв, до громадських місць з великим скупченням людей. Пожежні ємності також використовують у випадках коли тиску води із водопроводу недостатньо, забір є економічно невигідний або неможливий з інших технічних причин; та у випадку обмеженого проїзду спецтехніки. Резервуари для зберігання КАС. Розвиток сільськогосподарської галузі призвів до появи величезної кількості на ринку рідких добрив, котрі застосовуються для підвищення врожайності сільськогосподарських культур. Зберігання та швидкий доступ до КАС, забезпечують модульні резервуари. Кількість та обсяг яких залежить від величини та потреб підприємств. При встановленні більше 2 резервуарів їх об’єднують способом сполучених посудин, що дозволяє швидко зливати та заливати потрібний обсяг добрив. Модульні резервуари можуть бути:
  • Підземні
  • Надземні
  • Прямокутні
 

Контактна інформація

Телефон +38 067 690 89 88 +38 044 300 28 89   E-Mail makboxtank@gmail.com   Графік роботи: Пн – Пт: 09:00-18:00 Сб – Нд: вихідний