fbpx

Олії і патоки

Модульні резервуари для олії та патоки: понад 160 типорозмірів

Емкости для масла и патоки

Технологія виробництва соняшникової олії і цукрової патоки вимагає наявності спеціального обладнання і резервуарів для зберігання продукції. В таких ємностях потребують не тільки виробники, а й сільськогосподарські, комерційні підприємства, а також постачальники основних інгредієнтів для хлібобулочних виробів на європейські та внутрішні ринки. Модульні ємності є складовими елементами перевалочних пунктів у морських терміналах, з яких соняшникову олію і патока поставляються на експорт.

Вимоги до ємностей для масла і патоки

Щоб забезпечити тривале збереження і якість продуктів, а також зручність в обслуговуванні, резервуари повинні мати наступні властивості:

 • При виготовленні ємностей повинні використовуватися екологічно безпечні матеріали, що відповідають вимогам і нормам харчової галузі та ГОСТ.
 • Олія і патока в зимовий період не повинні замерзати, тому в ємностях потрібно передбачити підтримання оптимальної температури за установки ТЕНів.
 • У конструкції резервуару повинна бути передбачена запірна арматура і прийомні люки для можливості швидкого зливу і затоки патоки.
 • Резервуари повинні бути компактними і не займати багато вільного простору.

Компанія «Акваполімер Інжиніринг» виготовить під ваші потреби швидкоформуючі модульні резервуари для масла і патоки, які відповідають усім перерахованим вище вимогам.

Конструкція модульних резервуарів для олії

При проектуванні модульних ємностей повинні враховуватися різні фактори, які роблять експлуатацію резервуарів безпечною і зручною. Наші інженери спроектують резервуар, який буде функціональним, надійним і довговічним. Надаємо гарантію на ємність 5 років. На стадії проектування з замовником узгоджується конструкція ємності, що складається з основних і допоміжних елементів.

Основні елементи конструкції:

 1. Оцинкований металевий каркас з якісної гофрованої сталі.
 2. Пластикова або сталева кришка.
 3. Теплоізоляційний матеріал для підтримки потрібного температурного режиму.
 4. Екологічно безпечна вкладка з поліпропілену.

Для зручності обслуговування модульних ємностей за погодженням із замовником затверджується перелік додаткових конструктивних елементів, серед яких:

 • приєднання трубопроводів і запірна арматура;
 • тени для підтримки оптимальної температури рідини;
 • сходи і різні типи обв’язки для зручності обслуговування емкостей.

Ми пропонуємо передові технічні рішення, які дозволяють по необхідності і без великих витрат перенести збірний резервуар в інше місце.