fbpx

Протипожежних запасів

Протипожежний резервуар – необхідний захід безпеки

Пожарные резервуары      

Пожарные резервуарыПожежні ємності вважаються важливим елементом протипожежного захисту для різних об’єктів – від заводів, АЗС і баз нафтопродуктів до ТРЦ. Компанія «Акваполімер Інжиніринг» спеціалізується на виготовленні та монтажі пожежних резервуарів. В залежності від побажань клієнта можливий варіант співпраці не тільки з уже розробленими проектами, а й у форматі індивідуального замовлення. Застосовуючи новаторські розробки і прогресивні матеріали, фірма випускає надійні і довговічні конструкції для пожежної води, витримуючи конкурентну вартість замовлень.

Протипожежні резервуари від 20 до 4000 м/куб

Протипожежні резервуари обов’язкові на багатьох об’єктах в силу специфіки діяльності (склад паливно-мастильних матеріалів і т.д.), але актуальні і для громадських місць.

Наявність тільки первинних засобів пожежогасіння не завжди здатне впоратися з надзвичайною ситуацією на об’єкті. Економія на нормах пожежної безпеки, яка призводить до недостачі необхідних засобів пожежогасіння, загрожує втратою майнових комплексів та недешевої техніки.

Для усунення загорянь різного масштабу, і щоб убезпечити співробітників, зберегти обладнання, часто потрібні величезні запаси води. Допомогти в критичних ситуаціях здатні модульні ємності для пожежогасіння виробництва компанії «Акваполімер Інжиніринг». В наявності будь-які типи і розміри ємностей для різних об’єктів. Безпосередній монтаж конструкції на місці виконується техніками на протязі 1-2 днів.

Переваги наших пожежних резервуарів для води

купити ємності для гасіння пожеж

На відміну від резервуарів вертикальних сталевих, модульні ємності в рази дешевше, при незмінній витримці якості:

  • Через малогабаритності і невеликої маси модулів, що становлять конструкції перевозяться однією машиною (ємності до 2 тисяч кубів).
  • Каркас зі сталі забезпечує необхідну жорсткість модулів, також можлива розбирання для перенесення.
  • Внутрішня прошарок з поліпропілену гарантує водонепроникність і довгу службу.
  • Резервуари вистоять практично в будь-яку погоду: від вітру 45м / с до землетрусів силою до 7 балів.
  • Гарантія на наші резервуари 5 років, а термін експлуатації 50 років.

Купити ємності для гасіння пожеж

пожежні резервуари

Щоб дізнатися, які параметри конструкцій підійдуть вам, звертайтеся за нашим телефоном +380672458889, і служба підтримки безкоштовно вас проконсультує.