fbpx

Питної і технічної води

Резервуари для зберігання питної і технічної води

Ємності для питної і технічної води

Створення стратегічних запасів води для багатьох підприємств і приватних осіб є актуальним і дуже важливим питанням. Вода для поливу, господарських і технічних потреб потрібна постійно, і в разі аварії центрального трубопроводу, багато хто стає заручником ситуації. Єдине правильне рішення в даній ситуації – замовити будівництво модульного резервуару для створення запасів питної та технічної води в компанії «Акваполімер Інжиніринг».

Наші модульні ємності, на відміну від морально застарілих зварних резервуарів, виготовлені за новими технологіями і розраховані мінімум на 25 років служби, що в цілому збільшує рентабельність інвестицій. Модульні резервуари дають можливість:

 • створити запаси води на фермерських господарствах;
 • забезпечити на об’єкті протипожежний режим;
 • регулярно поливати земельні ділянки і поля;
 • забезпечити питною водою цілі населені пункти і об’єкти АПК;
 • розводити і вирощувати рибу, раки, креветки для подальшої реалізації;
 • забезпечити нормальну роботу готельних комплексів і санаторіїв.

Переваги модульних ємностей від компанії

«Акваполімер Інжиніринг»

замовити резервуари для зберігання питної і технічної води

Довговічність наших ємностей для води – це не єдина перевага. Абсолютно новий підхід і застосування якісних матеріалів згідно ТУ, забезпечують цілий ряд переваг наших резервуарів, котрі вигідно відрізняються на тлі зварних ємностей.

 1. Тривалий термін зберігання питної води за рахунок установки екологічно безпечної мембрани.
 2. Можливість зберігання питної, технічної води, слабоагресивних речовин та інших рідин при температурі до 110˚С, а щоб уникнути теплових втрат можна додатково утеплити ємність за допомогою ізоляції.
 3. Резервуари можуть монтуватися на вулиці або в приміщеннях. Монтажні роботи займають небагато часу, при цьому відпадає необхідність задіяти спецтехніку, що знижує фінансові витрати на проект.
 4. Вартість модульної ємності в 2-3 рази нижче аналогічних конструкцій з бетону або металу.
 5. Компактні розбірні конструкції легко перевозяться на об’єкт, що також зменшується кошторис робіт.
 6. Можливість комплектації додаткового обладнання (датчики, ТЕНи, сходи, запірна арматура) дозволяє задовольнити потреби для кожного замовника.

Замовити резервуари для зберігання питної і технічної води

Ми пропонуємо величезний вибір типорозмірів ємностей, в залежності від завдань, котрі перед вами стоять. За додатковою інформацією звертайтеся до наших менеджерів за тел. 380672458889 або залиште заявку у нас на сайті.