Із введенням в Україні карантину, виникли перебої з поставками питної води у віддалені населені пункти. Особливо гостро це питання постає в переддень весняно-літнього сезону, коли від нестачі води страждають села і селища, підприємства і приватні господарства. Складність доставки води, пов’язана з карантинними заходами і поганим станом доріг районного значення, грає не на руку власникам домашніх господарств, аграріям, приватним підприємцям. Але ж для багатьох розведення великої рогатої худоби або дрібної живності є єдино можливим фактором виживання в даний час. Хтось займається приватним господарством, для успішного ведення якого потрібні великі запаси питної води.
Вирішити проблему допоможуть спеціальні ємності для зберігання води. Які вони бувають? З чого зроблені? Які особливості ємностей для зберігання питної води?
Залізобетонні ємності дуже дорогі і трудомісткі у виготовленні, вимагають особливої уваги в процесі обслуговування, тому їх актуальність вже вичерпана. На їх зміну прийшли високотехнологічні пластикові ємності і спеціальні швидкозведені модульні ємності, в яких рідина не втрачає своїх первинних властивостей досить довго, при цьому не формується специфічний запах від дії ультрафіолету. Такі ємності вдало підходять для тривалого зберігання і створення великих запасів води.
Пластикові ємності
Якщо порівнювати з тими ж залізобетонними виробами, то пластикові ємності:
- Зручні в транспортуванні;
- Мають легку вагу;
- Прості в обслуговуванні;
- Коштують недорого;
- Екологічні;
- Стійкі до УФ променів.
Такі особливості дозволяють використовувати пластикові ємності в побуті для створення запасів питної води, якісної води для приготування їжі, пральних машин, побутових потреб. Дані резервуари актуальні для сільської місцевості: вода для поливу саду, городу, годування тварин і т.д. Ємності виготовляються з листового поліпропілену або поліетилену, які використовуються в харчовій промисловості. У них можна зберігати сипкі або рідкі речовини, транспортувати різну продукцію.
Через відносно невелику місткість резервуари із пластику підходять для забезпечення потреб приватних осіб або невеликих підприємств.
Модульні ємності
Модульні ємності (резервуари) – швидко зведені вироби, здатні забезпечити питною водою цілі населені пункти. Міцність і довговічність конструкції досягається за рахунок оцинкованого гофрованого каркасу, вологостійкість – поліпропіленового вкладиша. За способом монтажу розрізняють надземні і підземні резервуари для зберігання води. Для монтажу наземних ємностей не потрібно задіяти спецтехніку. Модульні резервуари виготовляються в певних типорозмірах об’ємом до 2000 м3. Також можливе індивідуальне проектування. Якість мембрани дозволяє зберігати питну воду, продукти харчування і слабоагресивні рідини.
У нас ви зможете
недорого купити ємності для зберігання питної води і замовити професійний монтаж на об’єкті. Щоб оформити замовлення на виготовлення ємності, зв’яжіться з нашим менеджером.