fbpx
З настанням холодів почастішали пожежі

З настанням холодів почастішали пожежі

З настанням холодів кількість пожеж у квартирах, приватних будинках та на малих підприємствах суттєво збільшується. Люди, намагаючись обігріти своє житло чи робоче місце, використовують різні електротехнічні та теплогенеруючі прилади, які при неправильній експлуатації чи поломці можуть спричинити пожежі. Найчастіше, з метою економії, люди використовують саморобні обігрівальні прилади або відкриті джерела полум’я, що часто-густо є причиною займань будівель і споруд. Виділимо основні причини пожеж в осінньо-зимовий сезон, згідно зі статистикою МНС:
  1. Несправність електричної проводки та застосування саморобних обігрівальних приладів нерідко стають причиною займань у будинках, квартирах та на виробництві.
  2. Пічне опалення завжди пов’язане з ризиками займання приватних будинків, опалюваних дровами. Поява тріщин у печах та камінах може спровокувати пожежу в будинку. Імовірність загорань зростає при використанні легкозаймистих рідин для розпалювання твердого палива.
  3. Необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки у побуті та на виробництві дуже часто стає причиною нещасних випадків.
  4. Загоряння часто трапляються через моральне та фізичне старіння електропроводки в будинку. Зруйнована ізоляція електричного кабелю може стати причиною короткого замикання та займання. Також забороняється перевантажувати електричне проводку – не вмикайте одночасно кілька потужних обігрівачів.
  5. Нецільове застосування газу та газових приладів. Газ – вибухонебезпечна речовина, яка потребує дуже уважного поводження з боку користувача. Не можна використовувати газову плиту для обігріву приміщень і тим більше залишати без нагляду газові пальники.
  6. Пожежі при необережному поводженні з відкритими джерелами полум’я. Категорично забороняється залишати без нагляду сірники чи запальнички, якщо у сім’ї є діти. Для них це лише іграшка.
  7. Пожежі на виробництвах та малих підприємствах відбуваються через неналежне виконання вимог та правил Пожежної безпеки.
  Купити резервуар для гасіння пожежі  

Як запобігти пожежі

Щоб зменшити ймовірність пожеж у будинку, квартирі або на виробництві необхідно дотримуватись мінімальних вимог пожежної безпеки:
  • необхідно періодично стежити за станом проводки, її ізоляцією;
  • не можна перевантажувати електропроводку та включати одночасно потужні прилади для обігріву;
  • забороняється захаращувати аварійні проходи та проїзди, входи та виходи, двері, вікна;
  • необхідно правильно зберігати гас, бензин, олію та інші види ПММ;
  • не розпалювати багаття поблизу будинків та господарських споруд, дач, посадок, лісів та інших пожежонебезпечних об’єктів;
  • забороняється експлуатувати зламану розетку, рубильники, вимикачі та інші пристрої.

як запобігти пожежі на підприємстві

Гасіння пожежі

Для зберігання пожежної технічної води, що використовується для гасіння загорянь приватних будинків, котеджних та дачних селищ, території підприємства вдало підходять модульні ємності для зберігання води надземної або підземної конструкції. Щоб можна було експлуатувати пожежні резервуари в зиму, такі ємності утеплюють теплоізоляцією або оснащують нагрівальними ТЕНами, які не дадуть воді замерзнути.   Щоб купити модульні ємності, зв’яжіться з консультантом нашої компанії і він прорахує вартість резервуару відповідного обсягу та комплектації