fbpx
Як зберегти запаси води свіжими в промислових масштабах

Як зберегти запаси води свіжими в промислових масштабах

Вода – найцінніший ресурс. Для зберігання води у великих масштабах раніше використовували стаціонарні залізобетонні і зварні сталеві резервуари, які не забезпечували тривале зберігання рідин, були дорогими у виготовленні і служили не більше 10-15 років. Для зберігання води останнім часом також використовують пластикові ємності, але їх невелика місткість не здатна забезпечити великі запаси свіжої води в промислових масштабах. Але все змінилося, коли на ринку з’явилися модульні ємності MakBox – резервуари, вироблені за технологією швидкомонтованих конструкцій. Стандартна модульна ємність для зберігання води на 2000 кубів монтується за 2-3 дні. За необхідності, модульні ємності можуть розбиратися і переноситися в інше місце. ємність для запасу води на підприємстві Конструкція модульних резервуарів складається з декількох елементів:
  1. Каркас з оцинкованого гофрованого листа в 2-3 рази міцніше конструкцій з гладкого листа. Металеві листи з’єднуються болтами міцністю від 8.8. Каркас збирається за день.
  2. Стрічковий бетонний фундамент (з поглибленням в землю на 2,3 м або без). Ємність ставиться на основу і кріпиться за допомогою фіксаторів, що запобігають зміщення або перекидання конструкції від вітрового навантаження. Після установки резервуар наповнюється водою і кілька разів трамбуется біля основи.
  3. Дах буває: металевий з профнастилу або пластиковий. Ємності для поливу можна не обладнувати дахом, і тим самим заощадити. Настил металевих дахів спирається на ферми. У даху можна передбачити ревізійний люк, якщо цього вимагає технологічний процес.
  4. Еластичний вкладиш з поліпропілену – один з важливих елементів сучасної модульної ємності, що дозволяє довгий час зберігати запаси води свіжими в промислових масштабах. Вкладиш забезпечує герметичність резервуара, запобігає потраплянню пилу та інших забруднень всередину в процесі експлуатації.

Види модульних ємностей

Конструкція модульних резервуарів дозволяє тривалий час зберігати не тільки воду, а й інші цінні рідини. Наприклад, модульні ємності для зберігання КАС дозволяють створювати запаси рідких мінеральних добрив для потреб агропромислового комплексу. Поліпропіленова мембрана високої якості не вступає в реакцію з питною водою, продуктами, карбідно-аміачними сумішами, забезпечуючи тривале їх зберігання. Також варто відзначити модульні ємності для розведення риби і креветок. Для цих завдань використовують ємності висотою до 1,5 метрів і місткістю до 1000 кубів. Ємності додатково обладнуються годівницями для риби, системою фільтрації та подачі кисню. Обсяг і конструкція резервуару визначається в залежності від кількості вирощуваної риби. Модульні резервуари підходять для зберігання масла та патоки, так як виготовлені з екологічних матеріалів. Для запобігання замерзання продукції ємності оснащуються системами підігріву і утеплюються шаром теплоізоляції. Для швидкого зливу/заливу рідин конструкцією резервуара передбачаються вихідні і вхідні патрубки відповідно.

Макбокс

замовити модульні ємності Компанія Макбокс пропонує на вигідних умовах замовити модульні ємності для води та інших рідин об’ємом до 5000 кубів з монтажем на об’єкті замовника. Приймаємо замовлення по всій Україні. Організовуємо доставку складальних елементів ємностей. Комплектуємо резервуари датчиками, нагрівальними ТЕНами, запірною арматурою та іншим обладнанням для правильної експлуатації.