fbpx
Протипожежних запасів

Протипожежних запасів

Пожежа завжди виникає несподівано, виключити на 100% ймовірність її появи не може ніхто. Втрати від вогню багато в чому залежать від методів боротьби із загорянням – чим швидше, тим більше шансів мінімізувати збиток. Резервуари для зберігання води дозволяють належним чином забезпечити процес пожежогасіння і входять до переліку основних засобів захисту від пожежі. Пожежні ємності використовуються на промислових та сільгосп підприємствах, заводах і фабриках, АЗС і важливих стратегічних об’єктах, де існують проблеми з водопостачанням.

Літо – пожежонебезпечний сезон

Пожежі в степах і лісах Статистичні дані свідчать: найбільша кількість загорянь відбувається саме в літній період, коли люди виїжджають відпочивати на природу. Найстрашніше, що при посиленні вітру навіть невелике вогнище вогню починає поширюватися з неймовірною швидкістю, охоплюючи все більшу площу. Полум’я може вмить перекинутися на неподалік розташовані будівлі, ще небезпечніше, коли починає диміти лісовий масив. Дбаючи про безпеку своєї і оточуючих власники земельних угідь обов’язково передбачають можливість виникнення непередбачених ситуацій і обладнають на території резервуари для гасіння пожеж. За рахунок моментального використання первинних засоби пожежогасіння в більшості випадків вдається швидко ліквідувати вогонь, а якщо навіть це не виходить власними силами, то наявність в потрібному обсязі водних ресурсів спрощує завдання пожежним.

Пожежні резервуари: види, переваги

 пожежні резервуари 56м3 Замовити ємність для зберігання води можна різної конструкції і обсягу. Компанія Макбокс виробляє резервуари як вертикального так і горизонтального розташування, прямокутні або циліндричної форми. Розміщення можливе як наземне так і підземне. Резервуари підземні з метою економії простору вибирають організації, що не мають в своєму розпорядженні великої території. Ємності з підземним розміщенням обладнуються посиленою зовнішньої гідроізоляцією. Таке розташування також популярно в місцях з суворим кліматом: виключається розморожування, а значить забезпечується захист корпусу від руйнування.

Модульні ємності для гасіння пожеж

пожежні резервуари   Модульні ємності – одне з кращих рішень в плані захисту об’єкту від пожежі. Термін “модульні” говорить про те, що конструкція складається зі стандартних елементів, які легко збираються в одне ціле. Це дозволяє не тільки спростити складання резервуара, а й значно прискорити монтаж. Для ізоляції каркаса використовуються спеціальні, призначені для збільшення водонепроникності і продовження терміну служби ємності геомембрани. У нашій компанії можна замовити ємність для зберігання води різних об’ємів. Відзначимо, що розміщення резервуара нижче рівня поверхні земляного шару має ряд переваг. Крім економії площі такі резервуари простіше обслуговувати, вони практичні в експлуатації. пожежні резервуари замовити Замовити ємність для гасіння пожеж модульного типу вигідніше ніж вертикальну сталеву. До того ж такий резервуар має низку переваг:
  • невеликі за габаритами і масою модулі легко транспортувати до місця розміщення;
  • сталевий каркас додає модулю необхідну жорсткість;
  • виріб легко розбирається і збирається, що дозволяє змінювати місце дислокації;
  • внутрішній прошарок забезпечує водонепроникність, довгий термін експлуатації;
  • покриття поверхні металу цинком продовжує термін служби – гарантія 5 років, термін експлуатації до 50 років;
  • резервуари легко справляються з природними катаклізмами: витримують пориви вітру до 45 м / с, землетрусу до 7 балів.
  Наявність на об’єкті засобів пожежогасіння дозволить впоратися з будь-якою надзвичайною ситуацією. Щоб купити ємність для зберігання води у Львові чи в Україні достатньо залишити заявку у нас на сайті. Наші менеджери зв’яжуться з вами і допоможуть підібрати тип ємності, в залежності від розмірів об’єкта. Звертайтеся, ми на зв’язку.