fbpx
Перебої з водопостачанням: шляхи вирішення проблеми

Перебої з водопостачанням: шляхи вирішення проблеми

Проблеми з водопостачанням відчувають до 40% українців, що пов’язано з поганим станом інженерних мереж і водопроводів. Стратегічні запаси води необхідні не тільки для забезпечення питного режиму, але і для вирішення різноманітних задач: гасіння пожеж, полив земельних ділянок, вирощування великої рогатої худоби, організація виробництва і технологічних процесів і багато іншого.

 Морально застарілі металеві зварні ємності для поливу, які використовувалися раніше, швидко іржавіють і руйнуються під вплив корозійних процесів. На їх зміну прийшли практичні і довговічні модульні резервуари, термін експлуатації яких становить до 50 років. Такі ємності для води можуть забезпечити якісною водою не тільки окреме господарство, а й ціле село чи селище. Якщо для вас актуальні перебої з водопостачанням, компанія «Акваполімер Інжиніринг» спроектує, виготовить і встановить сучасні модульні ємності для створення стратегічних запасів води на господарські потреби  і організації поливу зелених насаджень. Ми змінимо ситуацію з водопостачанням населених пунктів і приватних господарств в кращу сторону.

модульні ємності, водопостачання, макбокс, перебої з водопостачанням

Переваги модульних резервуарів

Використання модульних резервуарів дозволить організувати роботу невеликих господарств, ферм, заміських будинків, дач, лікарень, державних установ.

 5 причин, чому варто замовити модульні резервуари:

  • для будівництва ємності не потрібно залучати спецтехніку, що заощадить статтю витрат;
  • такі конструкції можна встановлювати навіть в приміщеннях і в місцях з обмеженим простором;
  • монтаж резервуара можна виконувати підземним і надземним способом, в залежності від поставлених задач і умов на об’єкті;
  • для монтажу конструкції досить підготувати стрічковий фундамент;
  • екологічно безпечна мембрана дозволяє довгий час зберігати питну воду;
  • для можливості використання резервуара за призначенням в зимовий час, ми рекомендуємо встановити обігрівальні ТЕНи і додатково стінки резервуара утеплити пінополістиролом.
модульні ємності, водопостачання, макбокс, перебої з водопостачанням

Область застосування модульних ємностей

Сфера використання модульних резервуарів не обмежена:
  • Селища і села, де застосовується вода з свердловин, якої недостатньо щоб задовольнити потреби споживачів в ранкові і вечірні години.
  • Виробничі та промислові об’єкти, де потрібно забезпечити технологічний процес і протипожежний режим.
  • Приватні господарства, лікарні, дитячі сади і школи.

Для замовлення модульного резервуара під ваші завдання зв’яжіться з менеджером по телефону.