fbpx
Коронавірус

Коронавірус

Коронавірус

Пандемія коронавірусу швидко поширилася по всьому світу. На жаль, Україна не стала виключенням зі списку країн, в яких виявляють хворих на COVID-19. Щоб запобігти масовому інфікування жителів і поширення захворювання, вся країна йде на карантин. Компанія МакБокс продовжує працювати в штатному режимі, консультуючи клієнтів дистанційно.

Зміни в роботі на час карантину

Ми не припиняємо роботу на час карантину, але максимально переводимо всі можливі процеси дистанційно. Для захисту наших співробітників і наших клієнтів ми вводимо наступні заходи:
  1. Всі консультації і прийом заявок від клієнтів здійснюється в режимі онлайн.
  2. Ми максимально інформуємо співробітників про способи поширення коронавирусной інфекції.
  3. В наших офісах і робочих приміщеннях розміщені інформаційні плакати, які нагадують співробітникам про необхідність постійно мити руки і уникати контакту руками з особою, очима, носом та ротовою порожниною.
  4. Щодня проводиться дезінфекція всіх робочих приміщень та необхідного обладнання.
  5. Наші співробітники працюють позмінно, щоб максимально зменшити контакти один з одним.
  6. Працівники з офісу ізольовані вдома і працюють щодня дистанційно.
Кожен день ми перевіряємо температуру співробітників, які приїжджають на виробництво і контролюємо наявність симптомів вірусної інфекції у працівників.

МакБокс

Наша компанія спеціалізується на виготовленні модульних ємностей для зберігання води та інших рідин. Ми пропонуємо готові рішення і розробляємо конструкції індивідуально під клієнта. Зв’язатися з нашим менеджером і отримати докладну інформацію про продукцію компанії ви можете в телефонному режимі за номером 0676908988 або 0443002889. У телефонному режимі ви можете залишити заявку на виробництво ємностей і обладнання для них. Наші фахівці детально ознайомляться з вашим проектом і розрахують терміни реалізації. Залишайтеся вдома і замовляйте безпечно з компанією МакБокс.