fbpx
КОМПАНІЯ “MAKBOX” ВІТАЄ З НОВИМ 2022 РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

КОМПАНІЯ “MAKBOX” ВІТАЄ З НОВИМ 2022 РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Шановні партнери, колеги, клієнти та друзі! Вітаємо Вас від щирого серця з Новим 2022 роком та Різдвом. Бажаємо Вам, Вашим близьким та колективу здоров’я, щастя, злагоди, добробуту та усяких гараздів. Нехай 2022 рік буде щедрим на нові проєкти та об’єкти, принесе Вам везіння прибутки, добро та на повні груди гучну коляду. З Новим Роком та Різдвом Христовим! Наша команда ТМ MakBox у 2022 році буде вдосконалюватися та працюватиме наполегливіше та краще для Вас. Для нас цінний кожен клієнт та партнер, з яким ми працюємо. Розвиваємось завдяки Вам! Пропонуємо клієнтам комплексні рішення, якісну роботу та швидкий монтаж. Ми відповідаємо за вироблені нами модульні ємності , тому надаємо гарантію на 5 років. Резервуари MakBox експлуатуються понад 50 років.
  •  Виготовляємо підземні, надземні та напівзаглиблені модульні ємності для зберігання: питної, технічної води, зберігання добрив та розведення риби.
  • Об’єм ємності від 18 до 4000 м3, з можливістю варіації розмірів з збереженням необхідного об’єму.
  • Змонтовані автономно чи за принципом сполучених посудин з можливістю вільного доступу до рідини 24/7 , що дозволяє в короткі терміни організувати парк з модульних резервуарів згідно потреб замовника у найкоротші терміни.
  • З можливістю організувати підігрів та експлуатувати ємність цілорічно.
У нас Ви можете отримати повний комплекс робіт: проектування ємності до ваших вимог, виготовлення, доставка у будь який куточок України та монтаж нашими спеціалістами в найкоротші терміни.

Дякуємо що обрали нас!

З Новим 2022 Роком та Різдвом Христовим Вас!