fbpx
Компанія “MakBox” вітає усіх своїх клієнтів з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Компанія “MakBox” вітає усіх своїх клієнтів з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні друзі! Прийміть найкращі вітання з нагоди Нового 2020 року та Різдва Христового! Від щирого серця бажаємо Вам, Вашій родині та колективу міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, благополуччя і Божої благодаті! Нехай Рік новий буде для Вас багатим на добро, щедрим на успіхи і вдачі, везіння. Веселих Вам колядок, щедрих подарунків, примноження добрих справ та значного продовження життя! З Новим Роком та Різдвом Христовим!
А наша компанія ТМ MakBox у 2020 році буде працювати для Вас із ще більшою віддачею та наполегливістю. Завдяки Вам, ми стаємо кращими та  розвиваємось! Щоразу ми намагаємось забезпечити усім клієнтам наших модульних ємностей якісну роботу та швидкий монтаж. MakBox пропонує своїм клієнтам підземні та надземні модульні ємності від 18м3 до 5000м3 за доступними цінами, гарантією 5 років та терміном експлуатації понад 50 років. У нас Ви можете отримати повний комплекс робіт: проектування ємності до ваших вимог, виготовлення, доставка у будь який куточок України та монтаж нашими спеціалістами в найкоротші терміни.

Модульні ємності МакБокс застосовуються для:

  • запасу води на полив у теплицях;
  • водопостачання населених пунктів, для яких характерні перебої з поставками питної води;
  • зберігання питної та технічної води на підприємствах;
  • зберігання олії чи патоки;
  • пожежні резервуари;
  • зберігання КАС;
  • розведення риби.
Обіцяємо, що у Новому Році ТМ MakBox буде радувати Вас цікавими новинами з світу модульних ємностей, фото/відео звіту наших виконаних робіт. Ми будемо дбати про те, щоб Ви отримали найкращу консультацію наших спеціалістів і найякіснішу роботу. Адже ми працюємо саме для Вас! Тому дякуємо за свій вибір!

З Новим Роком та Різдвом Христовим Вас!