fbpx

Пожежний резервуар, Волинська область

В ході інспекційної комісії на чолі з головним інспектором відділу організації надання медичної допомоги населенню управління охорони здоров’я обласної адміністрації Миколою Берні, 22 лютого в селі Піддубці були оглянуті результати реконструкції перших амбулаторій у відповідність з програмою «Вдосконалення медичної допомоги хворих з хворобою системи кровообігу у Волинській області». Програма реконструкції передбачає модернізацію всього 33 амбулаторій сімейної практики за рахунок коштів Світового банку та МОЗ України.

Пожежний резервуар, Волинська область підземне Пожежний резервуар, Волинська область внутрішній вігляд Шинака-Україна

Разом з капітальним ремонтом приміщень особлива увага приділяється питанням пожежної безпеки амбулаторій, в зв’язку з чим субпідрядником компанією «Акваполімер Інжиніринг» були поставлені та змонтовані модульні пожежні резервуари об’ємом 56 кубічних метрів. За оцінками комісії пожежні резервуари повністю відповідають правилам Охорони Праці та Пожежної Безпеки. Субпідрядником були надані сертифікати відповідності використовуваних матеріалів і гарантія на ємності терміном 60 місяців. Монтаж пожежних резервуарів в селі Піддубці проводився в зимовий період, але не дивлячись на це, всі умови договору і терміни були дотримані, що свідчить про надійність і відповідальность підрядника.

Від колективу генпідрядника «Шинака-Україна» в особі директора Михайла Квятковського висловлюємо щирі слова подяки за якісно і швидко виконану роботу. Бажаємо Вам успіхів, процвітання і вдалих проектів.

Пожежний резервуар, Волинська область відгук         Пожежний резервуар, Волинська область подяка