fbpx

Резервуар для питної води, Закарпатська область

Один з лідерів санаторно-курортної сфери України санаторій “Квітка полонини”, розташований в самому серці Закарпаття, від імені керівництва ТОВ “Сузір’я”, персоналу і відпочиваючих висловлює величезну подяку директору та працівникам компанії «Акваполімер Інжиніринг» за монтаж модульного резервуара ємністю 200 кубометрів. Кожен літній сезон наш санаторій відчував чималі проблеми із забезпеченням питною водою всіх корпусів. Особливо актуальним питання ставав під час посухи.

Резервуар для питної води, Закарпатська область     Резервуар для питної води, Закарпатська область готова споруда     Резервуар для питної води, Закарпатська область вигляд готової споруди

Установка модульного резервуара повністю вирішила проблему, яка тягнулася не один рік. Вода дійсно відмінної якості, як запевняли нас фахівці «Акваполімер Інжиніринг», що в один голос підтверджують і наші відпочиваючі. Тепер ми з повною упевненістю говоримо про те, що наш санаторій відповідає сучасному європейському рівню комфорту і сервісу послуг, що надаються. Якість модульного резервуара і оперативність в роботі – основні моменти, які характеризують компанію «Акваполімер Інжиніринг».

Спасибі Вам велике за можливість вживати якісну і безпечну воду в необхідній кількості. Бажаємо Вам професійного росту, здоров’я і добробуту.

З повагою, директор санаторію “Квітка полонини” Павло Ганинець. с. Солочин, Свалявський район, Закарпатська область.

Резервуар для питної води, Закарпатська область відгук