fbpx

Резервуар для питної води, Хмельницька область

Хотілось б від колективу компанії «Сантехмонтаж» подякувати фахівцям «Акваполімер Інжиніринг» за допомогу в проекті із забезпечення безперебійної подачі питної води в смт Ярмолинці Хмельницької області. Згідно з технічним завданням був спроектований, зведений і введений в експлуатацію величезний резервуар для створення запасу води MakBox Tank, об’ємом 521 м3. Установка резервуару дозволила забезпечити якісною питною водою кожен двір селища за рахунок використання сучасних екологічно безпечних матеріалів. Хочеться зробити акцент на професіоналізмі співробітників компанії: від проектувальників до монтажників, які здали об’єкт 17 листопада 2017 року, навіть раніше запланованих термінів, тим самим заощадивши понад 250 тисяч гривень селищного бюджету.

Резервуар для питної води, Хмельницька область   Резервуар для питної води, Хмельницька область будівництво   Резервуар для питної води, Хмельницька область готова споруда

Модульний резервуар MakBox Tank, об’ємом 521 м3 спроектований за останнім словом технічного прогресу, використовуючи сучасні технології і якісні матеріали, що дозволили запобігти негативним процесам забруднення води небезпечними речовинами – оксидами металів, органічними і механічними компонентами.

Висловлюємо особливі слова подяки керівництву та всім працівникам компанії «Акваполімер Інжиніринг», які доклали свої знання, досвід і вміння. Успіхів Вам і процвітання в нелегкій, але такій потрібній роботі.

З повагою, Віктор Килимник, технічний директор «Сантехмонтаж».

Резервуар для питної води, Хмельницька область відгук