fbpx
Цінність стабільного очищення води

Цінність стабільного очищення води

Якість питної води безпосередньо впливає на стан здоров’я і функціональність організму. Мабуть, кожному з нас, хотілося б вірити в той факт, що вода з центрального трубопроводу є безпечною для людей і не вимагає постійного контролю з боку користувача. Насправді все далеко не так. На думку фахівців, близько 80% води, що постачається споживачу централізовано, не відповідає санітарним нормам. Не краще йдуть справи зі свердловинами в селах і селищах: левова частка підземних вод забруднена відходами життєдіяльності людей, тому про якість питної води думати не приходиться.

Цінність стабільного очищення води

Незадовільна якість водопостачання та питної води вимагає кардинальних заходів. Для забезпечення прийнятної якості води для пиття і господарських потреб (в деяких районах вона не годиться навіть для поливу), рекомендуємо замовити установку очисних станцій, що дозволяють не тільки готувати, але і створювати необхідний запас питної води, для чого знадобиться потужний модульний резервуар. Вся справа в тому, що технологією очищення води передбачено використання фізико-механічних фільтрів, проходячи які вода очищається від механічних частинок (іржа, бруд, абразив), а також позбавляється від хвороботворних мікроорганізмів за рахунок знезараження. Таку технологію застосовують у своїй роботі фахівці компанії «Акваполімер Інжиніринг», що гарантує незмінну якість води не тільки для домашнього господарства, але і для пиття.

У технологічному ланцюжку очищення і зберігання води важливу роль відіграють модульні ємності – вони потрібні на стадії підготовки для тимчасового зберігання рідини перед очищенням. Після видалення домішок за допомогою фільтрації та знезараження, воду необхідно десь зберігати перед використанням на різні цілі. Для цих цілей ми пропонуємо купити потужні модульні резервуари об’ємом до 5000 метрів кубічних, які можна додатково обв’язати запірно-регулюючою арматурою для можливості автоматизації процесу відбору / зливу води.

Цінність стабільного очищення води

Переваги наших модульних ємностей

Компанія «Акваполімер Інжиніринг» пропонує сучасні безпечні рішення  для якісного очищення та створення стратегічних запасів питної та господарської води. Фахівці спроектують і змонтують модульні резервуари під ваші завдання. У нашому каталозі представлено 160 типорозмірів ємностей в стандартному виконанні об’ємом від 2 до 5000 м3, на кожну з яких ми надаємо сертифікат і гарантію терміном до 5 років.

До переваг модульних резервуарів Акваполімер Інжиніринг можна віднести:

  1. Завдяки встановленню мембрани, вода зберігається довше з температурою до 80˚С.
  2. Резервуари можуть встановлюватися надземним та підземним способом, в закритих приміщеннях і на вулиці.
  3. Монтаж ємності об’ємом до 1000 м3 можна здійснити протягом двох діб.
  4. Всі складальні елементи резервуара мають компактні розміри (ємності до 2000 м3 можуть перевозитися в кузові вантажівки).
  5. Невеликі споруди можуть встановлюватися в місцях з обмеженим доступом підземним і надземним способом.
  6. Для монтажу конструкції немає необхідності задіювати спеціальну вантажопідйомну техніку.

Залишилися питання? Наші консультанти нададуть по телефону всю необхідну інформацію про продукцію.