fbpx
Топ 9 варіантів використання модульних ємностей

Топ 9 варіантів використання модульних ємностей

З появою на ринку швидкомонтованих модульних резервуарів приватні особи і бізнес, пов’язаний зі зберіганням і продажем цінної рідкої продукції, отримали широкі можливості. Модульні ємності, на відміну від морально застарілих зварних металевих і залізобетонних конструкцій, є мобільними. За необхідності, резервуар можна розібрати і змонтувати в будь-яке інше місце. Наприклад, в разі переїзду підприємства. Для герметичності конструкції і тривалого зберігання рідини ємності оснащують поліпропіленовою мембраною (вкладишем). Вона виключає проникнення ультрафіолету, пилу та інших забруднень всередину конструкції, запобігаючи забрудненню води та інших рідин. Перераховані особливості дозволяють використовувати модульні ємності для різного роду завдань. Ми склали власний рейтинг ТОП 9 варіантів застосування швидкомонтованих модульних резервуарів:
  1. Водопостачання віддалених сіл і хуторів, вулиць, котеджних містечок, де відсутня або знаходиться в аварійному стані центральний водопровід. Обсяг ємності підбирається з урахуванням добової сумарної потреби всіх користувачів (побутові потреби, ведення господарства і т.д.).
  2. Зберігання чистої питної води. Герметична конструкція резервуару за рахунок екологічної поліпропіленової вставки забезпечує довготривале зберігання питної води, зберігаючи всі корисні властивості і хімічний склад. Такі резервуари замовляють лікарні, школи, дитячі садки, державні установи, турбази, санаторії та інші установи.
  3. Збір і зберігання технічної води для подальшого використання у виробничому циклі. Для функціонування невеликих переробних підприємств установка модульних ємностей є дешевою альтернативою будівництву трубопроводу, особливо на великі відстані.
  4. Створення запасів води для поливу. Щоб зібрати хороший урожай з дачної ділянки, саду, городу, поля, виноградника необхідно організувати регулярний полив зелених насаджень. Ємності для поливальної води, як правило, не оснащують дахом, щоб дощова вода збиралася в них. Плюс це здешевить вартість проекту.
  5. Використовуються як модульні ємності для гасіння пожежі на віддалених сільськогосподарських і промислових об’єктах, загоряння яких може спричинити до великих втрат. Резервуари встановлюють безпосередньо біля лісів і лісопосадок, полів злакових культур, садів, фермерських господарств, що дозволяє оперативно реагувати на займання і вжити по заходи по локалізації вогнищ до приїзду наряду МНС.
  6. Виробництво і зберігання соняшникової олії на переробних заводах і приватній олійні. Для швидкого зливу рідини використовують запірну арматуру, а заливають продукцію через верхній люк або вхідний патрубок.
  7. Виробництво та зберігання меляси на буряково-переробних підприємствах, терміналах. Щоб потоку не густіла через зниження температури, ємність оснащують системою електричного підігріву, що складається з нагрівальних тенів і термодатчиков для регулювання температури нагріву.
  8. Зберігання рідких добрив – карбидно-аміачної суміші. Модульні ємності для зберігання КАС монтують на території сільськогосподарських і агропромислових господарств з метою тимчасового зберігання рідких добрив КАС перед внесенням в грунт. Використовують такі ємності і торгують добривами компанії.
  9. Вирощування риби і креветок. Модульні ємності для розведення риби можуть встановлюватися на вулиці або всередині приміщень. Висота таких конструкцій – не велика. Ємності обладнають годівницями, насосами і компресорним обладнанням, очисними фільтрами.

Економічні переваги модульних ємностей

ємність кас для мінеральних добрив Вигоди від установки модульних резервуарів очевидні:
  • Мобільність – розбірна конструкція дозволяє протягом декількох днів перенести ємність в інше місце. Всі комплектуючі для монтажу резервуара до 2000 кубів перевозяться однією вантажною машиною.
  • Економічність – монтаж конструкції не вимагає залучення спеціальної техніки і займає небагато часу (ємність об’ємом на 100 кубів збирається протягом одного дня). Це істотно зменшує кошторис робіт.
  • Міцність – для збірки ємностей використовується гофрований оцинкований лист, який забезпечує кращі характеристики міцності, в порівняння з гладким сталевим листом.
  • Герметичність – наявність мембрани запобігає потраплянню пилу і зважених часток всередину резервуара.
  • Практичність – модульні ємності можуть встановлюватися надземним та підземним способом. Для регіонів з підвищеною вітрової активністю рекомендується поглиблювати фундамент резервуара мінімум на 2,37 метрів.
  • Економія простору – резервуари займають мінімум вільної території і можуть збиратися в умовах обмеженого простору.
  • Зручність обслуговування – ємності можуть оснащуватися сходами, оглядовими люками, запірною арматурою, датчиками, нагрівальними ТЕНами для зручної експлуатації в будь-який час року.
  • Довговічність – оцинкований каркас має тривалий термін експлуатації. Листи каркаса з’єднуються болтами класу міцності не нижче 8.8.

Макбокс

У нашій компанії ви зможете замовити модульні ємності об’ємом до 5000 кубів для зберігання рідин. На всі вироби ми надаємо гарантію терміном на 5 років. Резервуари виготовляються відповідно до ТУ і мають всі сертифікати і санітарно-гігієнічні висновки. У нашому каталозі представлено 160 готових типорозмірів резервуарів для приватних і виробничих завдань. Працюємо по всій Україні і в країнах ближнього зарубіжжя.