fbpx
Розведення риби

Розведення риби

Розведення риби

Розведення риби – один з вигідних видів бізнесу. Це пояснюється практично повною незалежністю від погодних умов, хорошою рентабельністю. Наприклад, при вирощуванні коропа вона становить близько 20%. Основна проблема – облаштування водойми, яку отримати в оренду непросто. Альтернатива – басейни для розведення риби. Ємності дозволяють здійснювати контроль за умовами утримання і встановлюються в будь-якому місці.  

Рибництво

рибництво Рибництво всі часи користувалося попитом і становило гідну конкуренцію тваринництву. Вирощена в ставках або басейні екологічно чиста продукція продається за високою вартістю, витрати швидко окупаються. Вирощувати водних мешканців можна в озерах, річках або використовувати спеціальні ємності для розведення риби. Життя риби безпосередньо залежить від якості води. Лише деякі особини здатні вижити в водоймі, де відчувається нестача кисню і високий рівень забрудненості. Холоднокровні риби вимагають високого вмісту кисню, тоді як рослиноїдні менш вибагливі в цьому відношенні. При виборі природної водойми необхідно передбачити глибину всієї площі, продумати водопостачання, розглянути грунт та інші природні умови. Врахувати, що біологічні процеси в ньому настають і проходять стихійно, часто призводять до загибелі мешканців. Успіх бізнесу залежить від вибору конкретних видів і поєднання риб. У число популярних входять осетрові, короп, карась, сом, щука, судак, товстолобик, лин і деякі інші. Розведення кожного виду має свої особливості, при створенні необхідних умов – підтриманні необхідних параметрів, результат перевершує очікування. Спеціальні ємності для рибництва дозволяють створити для риб комфортний мікроклімат в будь-який час року.  

Порівняння видів рибництва

Для вирощування зазвичай вибирають сазана, коропа, карася, лина, товстолобика, щуку, судака, а також форель і інших з сімейства лососевих. Теплолюбиві та холоднолюбиві потребують різних умовах утримання. Перші можуть мешкати в стоячій, теплій, певною мірою збідненій киснем воді. До них, наприклад, відноситься сімейство коропових. Холоднолюбиві потребують збагаченого киснем середовища, чисту, прохолодну воду. Створити та підтримувати необхідний мікроклімат в природних, відкритих водоймах практично неможливо, потрібні великі витрати. Спеціальне модульне обладнання для розведення риби – водойма, який довів свою ефективність. У ньому дотримуються:
  • проточність води;
  • необхідна температура;
  • гідрохімічні показники.
Процес вирощування можна автоматизувати. Йдеться про видачу в потрібному обсязі корму, періодичну очистку води, насичення її киснем. Якщо басейнове господарство невелике, то може вести одна людина. Для розведення вибирають «вигідну» рибу: невибагливу, стійку до хвороб, швидко набираючу вагу, що користується попитом у покупців. Хороший дохід дає дорога, делікатесна риба – лососева, осетрова. Обов’язкова умова – своєчасне очищення басейну, так як при забрудненні утворюються шкідливі для життя риб сірководень і метан. Поряд з розведенням риб можна займатися раками. Ємності для розведення раків также мають усі необхідні для вдалого розмноження і росту мешканців якості.  

Переваги роботи з нами

Ємності для розведення риби Ми – компанія виробник. Це означає, що продукція, куплена безпосередньо у нас буде дешевшою, ніж пропонована посередниками. Розробляємо проектну документацію, виготовляємо резервуари, які будуть відповідати кількості риби та особливостям обслуговування. Зазвичай їх висота знаходиться в діапазоні 1,2 – 1,5 метра, об’єм може бути до 1000 куб. метрів. Купити обладнання для розведення раків і риби – це дуже вдале капіталовкладення. Завдяки металевому, виготовленому і якісної оцинкованої сталі каркасу, ємності міцні, не схильні до корозії, з терміном служби до 50 років. До переліку наших послуг входить доставка, монтаж гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання. Зробити заявку можна за вказаними на сайті контактами.