fbpx
Розведення риби та раків у зимовий період

Розведення риби та раків у зимовий період

Розведення риби та раків в Україні – економічно вигідний стартап, що дозволяє за мінімуму фінансових вкладень досить добре заробляти вже через 2 роки. Причому дохід солідний, про що свідчать ціни в магазинах на рибу та раків. Цей вид бізнесу досить широко популярний у Туреччині та США. Поволі промисел розвивається і в Україні. З плюсів: висока ціна на раків та рибу. З мінусів: заморожування грошей, прибуток від яких почнете отримувати не одразу. Що потрібно для серійного виробництва раків:
  • середовище розведення (штучні водоймища, басейни, спеціальні ємності для розведення риби);
  • молодняк (репродуктивні особи, які дають потомство);
  • витрачений час (у теплих умовах раки можуть дати потомство протягом 2 – 3 років);
  • обладнання (для підтримання оптимальних мікрокліматичних умов середовища обітниці);
  • їжа (важливо правильно підібрати раціон відповідно до технології вирощування).
Вирощування раків і риби – виробництво, що масштабується, організоване в будь-яких обсягах. Раків можна розводити навіть у приватному будинку у пластикових ємностях. Бізнес не вимагає величезних витрат, але потребує відповідального підходу до справи. Недбалість і неуважність можуть призвести до втрати капіталовкладень. Дуже важливо правильно налагодити очищення та фільтрацію води, тому що раки люблять дуже чисту воду. Ореолом розведення раків та риби можуть бути природні або штучні водоймища (річки, озера, ставки, ставки). Найчастіше використовуються басейни. Взимку їх зазвичай вкривають та обігрівають, щоб збільшити репродуктивність раків. Деякі підприємці для цього використовують навіть акваріуми, але хорошої віддачі від них не буде. Найпростішим і дешевим варіантом вирощування раків та риби є ставки та ставки. Але при цьому рентабельність буде не такою високою, тому що взимку раки впадають у сплячку, через що повільно ростуть і розмножуються. Зростання та розмноження риби також уповільниться. Розведення риби та раків у промислових масштабах краще організовувати в умовах стабільного мікроклімату, щоб особини краще росли та розмножувалися, для чого відмінно підійдуть спеціальні модульні ємності.

Модульні ємності

Збірні модульні резервуари – чудовий вибір для промислового розведення риби та раків. Це міцні стійкі до корозії ємності, що мають водонепроникну конструкцію за рахунок установки поліпропіленового вкладиша. Недорогі та прості в монтажі ємності для вирощування раків, осетрових, форелі, за потребою, можуть повторно монтуватись в іншому місці. Об’єм та розміри ємностей підбираються з урахуванням місця встановлення (у приміщенні або на вулиці), кількості особин та зручності обслуговування. Для підтримки оптимальної температури води в зимовий період такі ємності утеплюються шаром теплоізоляційного матеріалу та обладнуються системою підігріву. Це дозволить забезпечити швидке зростання та розмноження особин, і, відповідно, фінансову віддачу.

MakBox

MakBox займається продажем, проектуванням та монтажем ємностей для розведення риби та раків. У нашому каталозі ви знайдете типові рішення модульних резервуарів, з яких можна підібрати ємність потрібних розмірів та обсягу. Наша монтажна бригада оперативно виконає встановлення ємності на вашому об’єкті у потрібній комплектації.