fbpx

Резервуари для технічної води, Львівська область

Дочірнє підприємство “Датський текстиль” (м. Сокаль, Львівської області) має сформовані цінності, такі як продуктивність, ефективність, компетентність і лояльність. Нам важливо, щоб робочий процес проходив бездоганно. Саме тому, від імені всієї керівної команди хотілося б подякувати компанії “Акваполімер Інжиніринг” за допомогу в реалізації цих цінностей.

Так, на потреби фабрики необхідні були додаткові резервуари для технічної води. Замовлені ємності дозволяли покращити показники роботи низки виробничих дільниць підприємства, що вже обіцяло значний прогрес умов праці.

Резервуари для технічної води Резервуари для технічної води, Львівська область Резервуари для технічної води, Львівська область

Фокусуючись на конкретних фактах: ззовні на території компанії працівники “Акваполімер Інжиніринг” встановили дві модульні ємності/резервуари торгової марки MakBox з утепленим металевим дахом об’ємом 220 м3, діаметром 7,3 м, висотою 5,22 м, а також ще один резервуар запасу технічної води об’ємом 55м3 діаметром 3,7 м, висотою 5,22 м зібраний на нашому об’єкті в межах приміщення.

Злагоджена, якісна і своєчасна робота від професійної команди “Акваполімер Інжиніринг”, дозволить нам ще ефективніше здійснювати свою діяльність, а також залучати нових клієнтів і інвестиції з причин розширення можливостей виробництва.

Висловлюємо впевненість в збереженні контактів та нашій подальшій плідній і взаємовигідній співпраці на благо спільних інтересів. Компанія “Акваполімер Інжиніринг” дійсно демонструє, що знаходиться в інженерно-виробничій ніші не випадково, а торгова марка MakBox заслуговує на численні нагороди якості! Бажаємо Вашій компанії успішних проектів і процвітаючого бізнесу!

Тарас Петровський – фінансовий і адміністративний директор.