fbpx
Модульні ємності – надійний захист полів і лісів

Модульні ємності – надійний захист полів і лісів

пожежні ємності акваполімер інжиніринг

Літо – це не тільки спекотна пора відпусток, але і час серйозних викликів для фермерів і всього сільськогосподарського сектору економіки. Згідно з даними служби з надзвичайних ситуацій, в 2018 році в Україні було зареєстровано понад 78 000 пожеж. Зросла також кількість пожеж в лісі і на фермерських угіддях в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Через брак первинних засобів пожежогасіння та відсутності стратегічних запасів води фермерські та лісові угіддя зазнали значних матеріальних втрат у вигляді недоотриманого врожаю зернових, спалених посадок і лісів.

пожежні ємності акваполімер інжиніринг

Для гасіння пожеж наша компанія розробила лінійку типорозмірів модульних резервуарів для протипожежного захисту сільськогосподарських, лісових і фермерських господарств. Також модульні ємності для гасіння пожежі є важливим елементом протипожежної безпеки на заводах і фабриках, АЗС. Нами було спроектовано та змонтовано величезну кількість невеликих і великих споруд (ємності до 2 тисяч кубів) для зберігання пожежної води, які врятували від лих не одне підприємство.

Ми надаємо гарантію на продукцію на термін 5 років, так як використовуємо оцинковані листи. Монтаж ємностей здійснюється протягом 1-2 днів, які в разі потреби можуть бути перенесені в інше місце швидко і без зайвих фінансових витрат.

пожежний резервуар для зберігання води

Пам’ятайте, що економія на правилах пожежної безпеки загрожує втратою природних ресурсів і людських життів. Замовте монтаж протипожежних ємностей вже зараз і забезпечте свій бізнес від природних катаклізмів і халатності людей.