fbpx
Модульні ємності. Давайте знайомитися

Модульні ємності. Давайте знайомитися

Зберігання рідин на сьогодні є одним з найважливіших завдань, яке вирішує  наша компанія. Ми пропонуємо модульні ємності, які являють собою прекрасний аналог бетонним і металевим конструкціям. Вони не тільки не поступаються їм по міцності і довговічності, але і перевершують в оперативності установки і економії коштів в кілька разів. Модульна ємність – це нове найбільш вигідне і зручне рішення для зберігання рідини в Україні.

У модульних ємностях можна зберігати рідину різного призначення:

 • питна вода для потреб централізованого господарсько питного водопостачання (школи, садочки, малі населені пункти, промислові підприємства);
 • технічна вода для потреб пожежогасіння та господарських потреби технічного водопостачання (адміністративні будівлі, виробництва, логістичні центри, промислові підприємства);
 • зберігання патоки та соняшникової олії (підприємства по виробництву та переробці патоки та олії);
 • зберігання рідких мінеральних добрива (виробники мінеральних добрив, агрохолдинги, агропідприємства для зберігання КАС);
 • зберігання води для поливу великих територій (тепличні господарства, сквери, парки, садові господарства, агропідприємства).

Модульні резервуари використовуються не тільки для зберігання рідини, вони мають досить широку сферу застосування. У них розводять рибу, для цього ємності обладнують сіткою.

Модульні ємності застосовують у технологічних процесах для очищення стічних вод оскільки вони повністю інертні до середовища стічних вод.

Останні роки збірні модульні ємності витісняють сталеві резервуари, завдяки своїй міцності і економічності, до того ж вони мають величезний ряд переваг:

 • Легке і оперативне встановлення – встановлюються на ґрунт без додаткових будівельних робіт і складається з типових елементів, це дозволяє швидко збирати резервуари від 16 до 5000 м3. Резервуар конструюють з плоских листів 2х1м, що без проблем дозволить проносити складові конструкції в вузькі дверні прорізи.
 • Портативна збірка – збирається при потребі без використання важкої підіймальної техніки (якщо габарити ємності не перевищують 1000м3).
 • Вигідна ціна – металеві та бетонні конструкції перевершують за вартістю модульні резервуари в кілька разів.
 • Економія електроенергії – технологія збирання дозволяє збирати резервуари до 100000 літрів, без витрат електроенергії.
 • Різноманітність розмірів і форм – налічується більше 220 типорозмірів модульних резервуарів.
 • Тривалий термін служби і 5 років повної гарантії – міцність оцинкованого листа і герметична вкладка дозволяють, модульному резервуару служити не менше 50 років.
 • Стійкість до екстремальних умов – урагани, землетруси та інші катаклізми не завдають збірним ємностям шкоди.
 • Обігрів і утеплення в холодні погодні умови – модульні ємності додатково утеплюються мінеральною ватою або пінопластом, плюс додатковою системою підігріву.

Модульна ємність, вже протягом сорока років використовується в світі, як якісний і надійний резервуар для зберігання рідини. Ємність сконструйована з металевих і пластикових елементів і об’єднує в собі кращі властивості металевих і пластикових конструкцій.

Каркас з оцинкованого металу гарантує міцність ємності, а металевий вкладиш з ПВХ збільшує термін експлуатації і надає їй водонепроникне властивість.