fbpx
5 ємностей для розведення риби

5 ємностей для розведення риби

Рибництво

Займаєтесь або тільки плануєте розвивати бізнес з розведення риби? Для вирощування та розведення риб необхідно мати в розпорядженні водойми (ставок, басейн). Якщо такої можливості немає, на допомогу приходять готові модульні ємності для рибництва від компанії «Акваполімер Інжиніринг». Монтаж модульних резервуарів є відмінною заміною басейнам і ставками. Ємності для розведення риби

Розведення риби взимку

У зимовий час рибництво не зупиняється, а навпаки, запити тільки зростають, завдяки можливості установки модульних резервуарів не тільки на вулиці, але і всередині приміщень. Грамотно продумана конструкція в комплексі з використанням якісних теплоізоляційних матеріалів і систем підігріву не дає воді в ємності замерзнути навіть при великих морозах. Ємності для розведення риби монтуються дуже швидко протягом 1-3 днів. Для зведення резервуару потрібна мінімальна кількість будівельних робіт без задіяння спецтехніки, що дозволяє значно заощадити на монтажі. Так, наприклад, резервуар на 193 м³ монтується за 3 робочі дні, на 28 м³ – за день. Такі ємності мобільні – за потребою вони можуть оперативно розбиратися і переноситися в інше місце. Тип і місткість ємності підбирається з урахуванням кількості виробленої риби і особливостей технічного обслуговування (обв’язка, доступ до запірної арматури, нагрівальних ТЕН і т.д.). Для вирощування осетрів, форелі, коропів зазвичай купують резервуари місткістю до 1000 м³ і висотою в межах 1,2 -1,5 м. В таких резервуарах також зручно розводити раків і мідій. Для розведення риби в невеликих масштабах можна замовити модульні ємності меншого обсягу: 28 – 193 м³. Вартість модульного резервуара залежить від комплектації ємності (наявності систем аерації і терморегуляції, запірної арматури для наповнення і зливу води).

Розміщення ємностей для розведення риби в будівлях

 ємності для розведення риби в будівлях У зимовий період необхідно передбачити варіанти розміщення ємностей для розведення риби з терморегуляцією. Вся справа в тому, що риба добре росте при певній температурі. Тому дуже важливо створити ідеальні умови для рибництва. Ефективним вирішенням цієї проблеми є установка ємності для рибництва в приміщенні, яке можна опалювати, підтримуючи і регулюючи температурний режим. Вимоги до характеристик і конструкції резервуару, встановленого в приміщенні, мінімальні, що дозволяє заощадити на обладнанні. В даному випадку залишається передбачити систему очищення і озонування води, а також зручність для годування риби.

 Замовити ємності для риби в «Акваполімер Інжиніринг»

Фахівці компанії «Акваполімер Інжиніринг» мають багатий досвід в монтажі резервуарів для рибництва. Ми виготовляємо ємності як в стандартних типорозмірах об’ємом від 13 до 1000 м, так і проектуємо нестандартні рішення, в залежності від особливостей місця установки. Завдяки поліпропіленовому вкладишу, конструкція резервуарів повністю герметична і захищена від негативних зовнішніх факторів. Замовивши ємності для розведення риби, ви отримуєте гарантію терміном на 5 років та гарний сімейний бізнес.