fbpx

Резервуар для питної води, Волинська область

Напевно кожен з нас пам’ятає ту ситуацію, коли згідно з планом по ліквідації важкої техногенної обстановки, яку допустило всім відоме Ковельське державне підприємство, прийнято рішення по будівництву сучасного водогону. І багато жителів Ковеля за участю виробничих підприємств і міських служб – від фінансування проекту із забезпечення питною водою до його впровадження спрацювали злагоджено. І що найприємніше, вже в 2019 році жителі Ковеля можуть приєднатися до систем централізованої подачі води «Ковельводоканалу».

Резервуар для питної води, Волинська область Резервуар для питної води, Волинська область будівництво Внутрішній вігляд споруди

Але і на цьому підрядники будівництва інженерних комунікацій не зупиняються, реалізовуючи комплексні проекти по забезпеченню населення якісною водою. Серед залучених до будівельних робіт хочеться відзначити співробітників української компанії «Акваполімер Інжиніринг», які реалізували свій проект по монтажу модульного резервуара у відповідність з технологією швидко змонтованих ємностей. Обсяг резервуара становить 671 кубів питної високоякісної води. Тепер у Волинській області на одну проблему стало менше, завдяки злагодженій роботі колективу «Акваполімер Інжиніринг».

Дозвольте висловити щиру подяку за виконану роботу навіть в раніше обумовлені терміни.

З повагою, Андрій Стернічук, керівник УКБ ЖКГ в м. Ковель.

Резервуар для питної води, Волинська область відгук